A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Шевченківської сільської ради
Миколаївської області

Онлайн- вебінар «Організація корекційно – розвиткової роботи дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання. Від теорії до практики»

Дата: 31.03.2023 13:30
Кількість переглядів: 40

 

 

 

Ми живемо в нелегкий час війни, де відвідування шкіл, садочків та ІРЦ стало неможливим. Найбільш вразливою категорією, яка потребує виняткової підтримки та уваги - діти з особливими освітніми потребами. Заклади освіти Шевченківської громади перейшли на дистанційне навчання, і якщо навчання для більшості освітян у дистанційному форматі є вже звичним, то корекційна робота для дітей з особливими освітніми потребами має свої складнощі.

31 березня 2023 року відбувся онлайн- вебінар «Організація корекційно – розвиткової роботи дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання. Від теорії до практики» за участі Інклюзивно-ресурсного центру Мішково - Погорілівської сільської ради. В роботі взяли участь керівники ЗДО, заступники директорів, практичні психологи, соціальні педагоги, асистенти вчителів/вихователів, корекційні педагоги, фахівці інклюзивно-ресурсного центру.

Мета семінару полягала у розумінні важливості забезпечення всіх чинників, які впливають на якість організації та проведення корекційно-розвиткової допомоги дітям з особливими освітніми потребами та обміні досвідом практичної роботи.

Директор ІРЦ, Олена Пономаренко, під час виступу зосередила увагу присутніх на основний перелік нормативно-правових документів, якими необхідно керуватися педагогічним працівникам під час організації дистанційного навчання дітей з ООП. Познайомила з корекційними програмами та документи корекційного педагога.

Учасники вебінару, мали змогу ознайомитися із сучасними підходами до корекційно-розвиткових занять з дітьми ООП. Ганна Демченко, практичний психолог ІРЦ та Наталя Хайленко, логопед-дефектолог ІРЦ, розповіли про використання цікавих завдань, вправ та методів роботи саме у дистанційному форматі; поділилися практичним досвідом надання психолого-педагогічної та корекційно-розвиткової допомоги дітям з ООП.

Не менш важливе питання, яке було висвітлено – взаємодія з батьками як членами команди інклюзивного закладу. Із напрацюваннями та досвідом роботи поділилася Ольга Комарова, практичний психолог Полігонівського ліцею, адже у дистанційному навчанні батьки є нашими партнерами.

Учасники вебінару здобули практичні знання, необхідні для організації корекційно – розвиткової роботи дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання, отримали методичну та практичну допомогу з підвищення професійної майстерності.

Дякуємо всім запрошеним фахівцям за співпрацю!

Тільки разом ми все здолаємо!

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень